| 型号: | 175E-1C-5.5S |
| 元件分类: | 保险丝 |
| 英文描述: | MEDIUM BLOW ELECTRIC FUSE, 175A, 5500VAC, 80000A (IR), INLINE/HOLDER |
| 文件页数: | 7/8页 |
| 文件大小: | 376K |
| 代理商: | 175E-1C-5.5S |
相关PDF资料 |
PDF描述 |
|---|---|
| 175E-1C-5.5 | MEDIUM BLOW ELECTRIC FUSE, 175A, 5500VAC, 80000A (IR), INLINE/HOLDER |