型号: 531FA1035M00DGR
厂商: SILICON LABORATORIES
元件分类: XO, clock
英文描述: CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 1035 MHz, LVDS OUTPUT
封装: ROHS COMPLIANT, SMD, 6 PIN
文件页数: 3/12页
文件大小: 215K
代理商: 531FA1035M00DGR
Si530/531
Rev. 1.1
11
DOCUMENT CHANGE LIST
Revision 0.4 to Revision 0.5
Added maximum supply current specifications.
Specified relationship between temperature at startup
and operation temperature.
page 4 to include maximum rms jitter generation
specifications and updated typical rms jitter
specifications.
Added Output Enable active polarity as an option in
Revision 0.5 to Revision 1.0
Updated Note 3 in Table 1, “Recommended
Revision 1.0 to Revision 1.1
Device maintains stable operation over –40 to +85 C
operating temperature range.
Supply current specifications updated for revision D.
Added specification for ±20 ppm lifetime stability
(±7 ppm temperature stability) XO.