型号: 531GA104M000BG
厂商: SILICON LABORATORIES
元件分类: XO, clock
英文描述: CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 104 MHz, CMOS OUTPUT
封装: ROHS COMPLIANT, SMD, 6 PIN
文件页数: 7/15页
文件大小: 268K
代理商: 531GA104M000BG
XO/VCXO Part Number Selector Help
Oscillator Part Number
Information
PART NUMBER:
531EA300M000DG
OSCILLATOR SPECIFICATION SUMMARY
7/16/2007 5:45:58 AM
Model Number:
Si531 (XO)
Output Frequency (MHz):
Output Format:
LVPECL
VDD:
2.5V
Output Enable Polarity:
OE active high
Temperature Stability:
+/- 50 ppm