| 型号: | MTP15N06EA |
| 厂商: | MOTOROLA INC |
| 元件分类: | JFETs |
| 英文描述: | 15 A, 60 V, 0.12 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB |