型号: PC9EB270K
厂商: VISHAY DALE
元件分类: 通用定值电感
英文描述: 1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
封装: RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
文件页数: 2/3页
文件大小: 69K
代理商: PC9EB270K
www.vishay.com
For technical questions, contact: magnetics@vishay.com
Document Number: 34070
2
Revision: 08-Jul-09
PC
Vishay Dale
Inductors, Subminiature, Shielded, Radial
Leaded
PC
0.68
± 10
80
0.82
± 10
85
85
1.2
90
1.5
100
1.8
115
2.2
110
2.7
110
3.3
90
3.9
4.7
95
5.6
95
6.8
8.2
12
120
15
120
18
115
22
125
27
33
39
47
56
68
105
82
105
100
150
180
220
270
330
390
470
560
680
820
1000
MARKING
- Manufacturer data printed
ORDERING INFORMATION
0.10 μH
10 %