型号: W7NCF01GH20CSBHG
厂商: MICROSEMI CORP-PMG MICROELECTRONICS
元件分类: PROM
英文描述: 64M X 16 FLASH 3.3V PROM CARD, 150 ns, UUC
封装: CARD
文件页数: 7/13页
文件大小: 172K
代理商: W7NCF01GH20CSBHG
March 2007
Rev. 10
W7NCFxxx-H Series
3
White Electronic Designs Corporation (602) 437-1520 www.whiteedc.com
White Electronic Designs
DC ELECTRICAL CHARACTERISTICS
Symbol
Parameter
Min
Max
Units
Notes
VIL
Input LOW Voltage
-0.3
V
VIH
Input HIGH Voltage
2.0
VCC+0.3
V
VOL
Output LOW Voltage
0.45
at 4mA
VOH
Output HIGH Voltage
2.4
at 4mA
ICC
Operating Current, VCC_R=5.0V
Sleep Mode
0.2
mA
Operating, 20 MHz
30
mA
ICC
Operating Current, VCC_R=3.3V
Sleep Mode
0.2
Operating, 20 MHz
30
ILI
Input Leakage Current
±10
μA
ILO
Output Leakage Current
±10
μA
Attribute Memory Read and Write AC Characteristics
VCC = 5V ± 0.5V, 3.3 V ±0.3V