型号: SMCJ14CA
厂商: Fairchild Semiconductor
文件页数: 6/6页
文件大小: 0K
描述: TVS BIDIRECT 1500W 14V SMC
标准包装: 1
电压 - 反向隔离(标准值): 14V
电压 - 击穿: 15.6V
功率(瓦特): 1500W
封装/外壳: DO-214AB,SMC
供应商设备封装: SMC
包装: 标准包装
其它名称: SMCJ14CAFSDKR
TRADEMARKS
intended to be an exhaustive list of all such trademarks.
Global Power Resource
AX-CAP ? *
DEUXPEED ?
Dual Cool?
EcoSPARK ?
?
Fairchild ?
Fairchild Semiconductor ?
FACT ?
FAST ?
FRFET ?
SM
Making Small Speakers Sound Louder
and Better?
mWSaver ?
OPTOLOGIC ?
OPTOPLANAR ?
?
PowerTrench ?
PowerXS?
QFET ?
Saving our world, 1mW/W/kW at a time?