型号: B41002A4227M
厂商: EPCOS Inc
文件页数: 24/32页
文件大小: 0K
描述: 220UF 16V 8X7 SINGLE END
标准包装: 5,000
系列: *
电容: *
额定电压: *
容差: *
寿命@温度: *
工作温度: *
特点: *
纹波电流: *
ESR(等效串联电阻): *
阻抗: *
安装类型: 通孔
封装/外壳: 径向
尺寸/尺寸: 0.315" 直径(8.00mm)
引线间隔: 0.138"(3.50mm)
包装: 散装
其它名称: B41002A4227M000
B41002
Compact
85 ° C
Overview of packing units and code numbers for case sizes 18 x 20 ... 18 x 40
Valid for series B41002, B41022, B41044, B41827, B41828, B43044, B43082, B43086, B43088,
B43827, B43828.
Case size
dxl
mm
Standard,
bulk
pcs.
Taped,
Ammo pack
pcs.
Kinked leads,
bulk
Cut leads,
18
x 20
x 25
x 31.5
x 35.5
x 40
250
The last three
digits of the
000
Code
009
F (mm) d (mm)
7.5
complete
ordering code
state the lead
configuration
Please read Cautions and warnings and
Important notes at the end of this document.
Page 24 of 32
相关PDF资料
PDF描述
VE-B4V-EW-S CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W