型号: 530AA453M000BGR
厂商: SILICON LABORATORIES
元件分类: XO, clock
英文描述: CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 453 MHz, LVPECL OUTPUT
封装: ROHS COMPLIANT, SMD, 6 PIN
文件页数: 10/15页
文件大小: 268K
代理商: 530AA453M000BGR
Si530/531
4
Rev. 1.0
Table 5. CLK± Output Period Jitter
Parameter
Symbol
Test Condition
Min
Typ
Max
Units
Period Jitter*
for FOUT < 160 MHz
JPER
RMS
1
ps
Peak-to-Peak
5
Table 6. CLK± Output Phase Noise (Typical)
Configuration
fC
Output
81.25 MHz
LVDS
312.5 MHz
LVPECL
1066 MHz
LVPECL
Units
Offset Frequency (f)
100 Hz
1kHz
10 kHz
100 kHz
1MHz
10 MHz
100 MHz