| 型号: | STM32L151CBT6 |
| 厂商: | STMICROELECTRONICS |
| 元件分类: | 微控制器/微处理器 |
| 英文描述: | 32-BIT, FLASH, 32 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP48 |
| 封装: | 7 X 7 MM, 0.50 MM PITCH, ROHS COMPLIANT, LQFP-48 |
| 文件页数: | 64/106页 |
| 文件大小: | 1417K |
| 代理商: | STM32L151CBT6 |
相关PDF资料 |
PDF描述 |
|---|---|
| STM32L151CBT6TR | 32-BIT, FLASH, 32 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP48 |
| STM32L151CBT6DTR | 32-BIT, FLASH, 32 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP48 |