型号: STM32L151CBT6
厂商: STMICROELECTRONICS
元件分类: 微控制器/微处理器
英文描述: 32-BIT, FLASH, 32 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP48
封装: 7 X 7 MM, 0.50 MM PITCH, ROHS COMPLIANT, LQFP-48