型号: STM32L151CBT6
厂商: STMICROELECTRONICS
元件分类: 微控制器/微处理器
英文描述: 32-BIT, FLASH, 32 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP48
封装: 7 X 7 MM, 0.50 MM PITCH, ROHS COMPLIANT, LQFP-48
文件页数: 86/106页
文件大小: 1417K
代理商: STM32L151CBT6
Electrical characteristics
STM32L151xx, STM32L152xx
Doc ID 17659 Rev 1
Figure 21.
SPI timing diagram - slave mode and CPHA = 0
Figure 22.
SPI timing diagram - slave mode and CPHA = 1(1)
Measurement points are done at CMOS levels: 0.3VDD and 0.7VDD.
ai14134c
SCK
Input
CPHA= 0
MOSI
INPUT
MISO
OUT P UT
CPHA= 0
MS B O UT
MSB IN
BI T6 OUT
LSB IN
LSB OUT
CPOL=0
CPOL=1
BI T1 IN
NSS input
tSU(NSS)
tc(SCK)
th(NSS)
ta(SO)
tw(SCKH)
tw(SCKL)
tv(SO)
th(SO)
tr(SCK)
tf(SCK)
tdis(SO)
tsu(SI)
th(SI)
ai14135
SCK
CPHA=1
MOSI
MISO
OUT P UT
CPHA=1
MS B O UT
MSB IN
BI T6 OUT
LSB IN
LSB OUT
CPOL=0
CPOL=1
BI T1 IN
tSU(NSS)
tc(SCK)
th(NSS)
ta(SO)
tw(SCKH)
tw(SCKL)
tv(SO)
th(SO)
tr(SCK)
tf(SCK)
tdis(SO)
tsu(SI)
th(SI)
NSS input
相关PDF资料
PDF描述
STM32L151CBT6TR 32-BIT, FLASH, 32 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP48
STM32L151CBT6DTR 32-BIT, FLASH, 32 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP48