型号: STM32L151CBT6
厂商: STMICROELECTRONICS
元件分类: 微控制器/微处理器
英文描述: 32-BIT, FLASH, 32 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP48
封装: 7 X 7 MM, 0.50 MM PITCH, ROHS COMPLIANT, LQFP-48
文件页数: 71/106页
文件大小: 1417K
代理商: STM32L151CBT6
STM32L151xx, STM32L152xx
Electrical characteristics
Doc ID 17659 Rev 1
tSU(MSI)
MSI oscillator startup time
MSI range 0
TBD
s
MSI range 1
TBD
MSI range 2
MSI range 3
MSI range 4
MSI range 5
MSI range 6, Voltage
range 1 and 2
MSI range 6, Voltage
range 3
tSTAB(MSI)
MSI oscillator stabilization time
MSI range 0
MSI range 1
MSI range 2
MSI range 3
MSI range 4
MSI range 5
range 1 and 2
MSI range 3, Voltage
range 3
fOVER(MSI)
MSI oscillator frequency
overshoot
MSI range 0 to range 5
fMSI
MSI range 0 to range 5
Voltage range 1 and 2
Voltage range 3
1.
V
DD3.6 V, TA = -40 to 105 °C unless otherwise specified.
This is a deviation for an individual part, once the initial frequency has been measured.
Based on characterization, not tested in production.
Table 28.
MSI oscillator characteristics (1) (continued)
Symbol
Parameter
Condition
Min
Typ Max Unit
相关PDF资料
PDF描述
STM32L151CBT6TR 32-BIT, FLASH, 32 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP48
STM32L151CBT6DTR 32-BIT, FLASH, 32 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP48